Одмор на Карибите: Вилијам и Кејт потрошиле богатство на луксузната вила (ФОТО)

За да ја изнајмат луксузната вила „Антилес“ на Карибите принцот Вилијам и Кејт Мидлтон потрошиле вистинско богатство.

Вилата е изградена во 2016 година и е во сопственост на инвеститорот Ендрју Дун. Има 5 спални соби, детска соба со два кревета, готвач, батлер, домаќинка и приватна градина.

Вилијам и Кејт со семејството пред две недели отпатувале на нивниот „таен остров“. Таму принцот Џорџ го прославил шестиот роденден.

За оваа прилика војводите од Кембриџ потрошиле повеќе од 56.000 фунти.

Прочитајте и...  Фановите на Бред Пит изненадени: Што се случува со актерот? (ФОТО)

Прочитај повеќе

Хари и Меган стравуваат за својата безбедност

Слободен печат

Сфатете ја сериозно секоја промена во организмот

Слободен печат

Хороскоп за 29 мај – Овните ќе се збогуваат со лошото расположение, Рибите ќе го добијат заслуженото признание

Слободен печат

Виц на денот – Ноќевање

Слободен печат

Во луксузна вила била уапсена старлетата Тијана Ајфон поради приредување на масовни оргии! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Целата рап заедница го мрази, а добротврните организации ги одбиваат неговите донации: Кој е раперот за кого целиот свет зборува? (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Станија се пофали дека добила 100 евра помош од државата, па ги почасти фановите со разголени фотографии (ФОТО)

Васко Спасоски

Мајката на фудбалерот Нејмар се смири со 30 години помладиот љубовник! (ФОТО)

Слободен Печат

Ќерката на легендарниот фудбалер, секс-бомбата Бјанка го препоти тренерот во паркот! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Срцето ми е скршено, но вака е подобро“: Џеј Ло ја откажа свадбата со Алекс Родригез!

Слободен Печат

Позната инфлуенсерка позира потполно гола, интимните места ги сокри со пена! (ФОТО)

Васко Спасоски

Јелена Розга проговори за љубовта: Во животот се доаѓа кога најмалку се надевате и очекувате!

Слободен Печат