„Оди јади нешто, убава си, ама твоето тело…“: Фановите ја искараа Емина Јаховиќ поради оваа фотографија!

Емина Јаховиќ со новата фотографија на Инстаграм предизвика и не баш толку сјајни коментари, бидејќи некои од фановите сметаат дека таа е преслаба.

Пејачката позираше во поткрената маичка и кратки панталони, комплетно нашминкана, а во преден план беше нејзината половина, поради која многумина сметаат дека претерала со слабеењето.

Познато дека Емина секогаш води сметка за изгледот и редовно тренира, па поради тоа се должи ваквиот изглед.

„Оди јади нешто… Убава си, но твоето тело… Ова е премногу“… – напишал еден од нејзините фанови.

Се разбира, имаше и такви кои не и „забележаа“ за ваквиот изглед, па и даваа комплименти, а меѓу нив и еден кој беше врзан за нејзиниот поранешен сопруг Мустафа Сандал со кого има два сина.

Прочитајте и...  Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

„Мустафа е луд што испушта ваква убавица“ – гласел коментарот.

Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emina Jahovic (@yaemina) on

Поврзани вести

Светот на Дизни доби нова принцеза: Запознајте ја храбрата Раја! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Кејти Холмс ужива во „скромниот“ начина на живот, заедно со своето ново момче (ФОТО)

Слободен Печат

Легендарниот омот на „Бјело дугме“: Девојката со голите гради добила шлаканица од момчето (ФОТО)

Слободен печат

Вкусови што се памтат: Српска кујна – Шуфнудли со кајмак (РЕЦЕПТ)

Слободен Печат

ФОТО: Кои биле мажите што ги обожаваше Леонардо да Винчи?

Слободен печат

Девојката на Бред Пит во провокативно издание: Прескрасната Никол Португалски ги остави обожавателите без зборови! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар