Од нејзиното мешање ќе ви се заврти во глава: Погледнете како танцува најзгодната српска пејачка и тоа на плажа! (ВИДЕО)

Познатата српска пејачка Милица Павловиќ летниот одмор го поминува во Дубровник, а соседството и своите фанови на Инстаграм ги почести со секси фотографии во бикини.

Но, тоа не е се, со оглед на тоа што Милица на плажа го покажа тоа што најдобро знае и по кое со години е позната на јавната сцена, а тоа е начинот на кој танцува.

Во дводелно бикини со долна полу-танга во леопард-принт, а горниот дел во бела боја, српската естрадна миленичка ја истакна својата фантастична линија.

Фото: ИнстаграмМилица во раката држеше чаша било вино, па нема сомнеж дека одлично се забавувала.

Фото: Инстаграм

Останува прашањето кој ја снимаше и со кого ужива на море…

Погледнете како танцува:

Прочитајте и...  Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Прочитај повеќе

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат

Како да мирисате како Мадона?

Слободен печат

Веднаш ќе го реши вашиот проблем – Елиминирајте го лошиот здив со овој едноставен трик

Слободен печат

Ако не сте мотивирани за работа, можеби сте осамени – размислете за тоа!

Слободен печат