Објавено ново страшно видео од Халкидики – Слободен печат
ВестиВи ПрепорачувамеРегион

Објавено ново страшно видео од Халкидики

Вработените во еден ресторан во паника ги засолнуваат гостите.

Од невремето на Халкидики се појавија нови видеа, а едно од нив го направил турист од Велика Британија.

48-годишниот Енди Џилхрист уживал во вечерата со својата сопруга Кејти и ќерката Грејс во ресторанот во хотелот со пет на грчкиот полуостров Халкидики кога се случи бурата.

На снимката се слуша како келнерите во паника ги викаат гостите да се засолнат внатре.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close