Њујорк ГОРЕШЕ под нејзините штикли: Костимот за ноќта на вештерките на оваа србинка долго ќе се памети (ФОТО)

Атрактивната белграѓанка која веќе со години гради успешна кариера во Америка и се журка на забавите резервирани за најголемите ѕвезди, ги изненади своите фанови со својата маска.

Instagram

Шармантната Бојана Крсмановиќ (27) често ги изненадува своите следбеници на Инстаграм со интересни фотографии. Најголем број од фотографиите настанале за време на снимање на светските брендови, но убавата манекенка неретко ги изненадува фановите со некоја снимка или фотографија која сведочи за нејзиниот забавен живот во Њујорк.

Instagram

Така пред некоја вечер фановите имаа прилика да откријат како Бојана ја прослави ноќта на вештерките. Таа не откри на која журка се забавувала, но им покажа дека одлучила да се маскира во Ѕвончица од цртаниот филм Петар Пан и дека изгледаше повеќе од заводливо.

Прочитајте и...  СЕМЕЕН ТЕРАПЕВТ: Што да одговорите кога детето ќе постави незгодно прашање?
Instagram
Instagram
Instagram

Прочитај повеќе

Снимка од Сирија која ќе ви го скрши срцето: Таткото ја научил ќерката да се смее секојпат кога ќе слушне бомба (ВИДЕО)

Слободен печат

На прагот на 40-те исфрлете го ова од вашиот несесер!

слободен печат

Обожавател ѝ кажа на Селма Хајек дека има премногу ботокс, а еве што му одговори таа! (ФОТО)

Слободен печат

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ лансираше нов предизвик на социјалните мрежи.

Слободен печат

Јапонците ја најавија пролетта со голотија

Слободен печат

На денешен ден се родени Курт Кобејн, Ријана и уште неколку музичари кои оставија голем белег во музиката…

Слободен печат

Остави Коментар

16 + 2 =

Прочитај повеќе

Топлите стапала го чуваат здравјето: Да ги разладите стaпалата е исто како да го разладите коренот на некоја билка, тоа ќе се одрази на целиот систем

слободен печат

Стил на Неделата: НАТАЛИ БАШОСКИ, уметница

Слободен печат

Несекојдневна операција во Лондон: Свирела виолина додека ѝ го оперирале мозокот (ВИДЕО)

слободен печат

СЕМЕЕН ТЕРАПЕВТ: Што да одговорите кога детето ќе постави незгодно прашање?

Разговор со Кристина Димитријевска: Љубомората е болест против која нема лек

Јасмина Кантарџиева Димков

Хороскоп за 20 февруари – Прочитајте што ве очекува овој четврток!

Слободен печат