Нозете и задникот ви се слабата точка? Еве како да ги затегнете (ВИДЕО) - Слободен печат

Нозете и задникот ви се слабата точка? Еве како да ги затегнете (ВИДЕО)

Летото е тука а тоа значи дека треба да му се посветите на вежбањето и корекцијата на евентуалните несовршености доколку сакате секси и затегнат изглед.

За совршено обликуван задник и цврсти нозе не се заслужни само гените. Напротив, од пресудно значење е вежбањето, а ние ви претставуваме вежби кои можете да ги правите во својот дом, без никаква опрема.

Нозете и задникот се најчесто најкритичните места кај повеќето жени кои водат борба со вишокот килограми и незатегнатото тело, но без грижа, ова видео ќе ви донесе резултати по само три недели редовно вежбање.

Уживајте во секојдневното вежбање и обликувајте го вашето тело на посакуваниот начин….

Прочитај повеќе

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Идеи за прослава на детски роденден: Нека биде настан за паметење!

Слободен печат

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Знаете ли да преговарате со вашиот тинејџер?

Слободен печат

Остави Коментар

16 − six =

Прочитај повеќе

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Слободен печат

Како да си играте со вашето бебе од 0 до 6 месеци?

Слободен печат

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Слободен печат

Модни трикчиња за да го скриете стомакот

Слободен печат