Новите контејнери на сред тротоар – Слободен печат
Фото на денот

Новите контејнери на сред тротоар

фото: Слободен печат/ Драган Митрески

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Еден коментар

  1. Поглупи поставувања на контејнери не сум видел, како некој малоумник да ги растоварил кај што ке стигне. Сметаат во приклучување на сообраќајници во Центар, на велосипедски патеки секаде низ градот. Како некој само да се потрудил со сметањето да се рекламира за инсталација на истите, неводејки сметка за безбедноста на граѓаните. Само пофалби, со трагедија ке бидат потренспарентни !!!

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close