Нова војна помеѓу Џорџ Клуни и Бред Пит: Се скарале поради колешка, причината е бизарна! (ФОТО)

Актерите Џорџ Клуни и Бред Пит се најдоа во клинч и тоа поради нивната колешка Џулија Робертс, со која соработуваа на „Ocean’s Eleven“, пишува „New Idea“.

Имено, Џорџ и Бред како што пишува таблоидот, војуваат бидејќи двајцата сакаат да соработуваат со славната Џулја.

– И Бред и Џорџ сакаат повторно да ја кренат индустријата и да снимаат големи проекти и свесни се дека за тоа ќе мора да се борат еден против друг – открил неименуван извор и додал дека поради тоа, актерите се на „воена нога“.

 

View this post on Instagram

 

Heading out in Malaysia with @girlsopportunityalliance ⭐️

A post shared by Julia Roberts (@juliaroberts) on

– Тензиите траат уште кога Џорџ го исфрлил Бред од списокот на гости за неговата венчавка, бидејќи Амал не можела да ја поднесе Анџелина. Сепак, конфликотот токму сега ескалирал и двајцата се свесни дека се соперници. Двајцата ја сакаат Џулија – тврди изворот.

Прочитајте и...  Докторите ги советуваат жените да ја јадат оваа салата!

Оваа ситуација воопшто не и се допаднала на актерката.

–  Иако на почетокот била поласкана што за неа се борат две холивудски ѕвезди, сега и е доста од тоа. Константни телефонски повици, пораки, канење на вечера за двајца – се чуствува како да ја прогонува некој љубовник – заклучил изворот.

Прочитај повеќе

Не можете да заспиете? Овој природен лек делува подобро од апчињата за спиење

Слободен печат

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“!

Слободен печат

Почина италијанската комичарка Франка Валери: Пред девет дена го прослави 100-от роденден

Слободен печат

Најголемиот холивудски заводник го скротила само една жена, нејзината смрт никогаш не ја преболел

Слободен печат

Ова лето јадете плодови со сина или со црвена боја

Слободен печат

Витни Хјустон почина пред 8 години, а нејзината смрт сè уште е мистерија: Песните сами ќе ви објаснат и ќе сфатите каде сум

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Во колку часот сте родени? Часот на раѓање ќе ви открие каква личност сте или каква е личноста која ви се допаѓа

Слободен печат

Тања Савиќ очајна откако маж ѝ ги однесе децата во Австралија без нејзино знаење: Пет дена не сум ги слушнала синовите

Слободен печат

Најубавите мисли од Моника Белучи: Не треба да ги мразите луѓето кои ви завидуваат, тие признаваат дека сте подобри

Слободен печат

Дива свиња на нудист му го украла лаптопот, па гол ја бркал по излетничкото место (ФОТО)

Слободен печат

Андрија Милошевиќ не е само шегаџија: Ја покажа и својата романтична страна

Слободен печат

Коронавирус: Зошто луѓето веќе не се толку загрижени за смртните случаи и за бројот на заболени?

Слободен Печат