Нов тренд меѓу инфлуенсерките: Се сликаат само со шешир! - Слободен печат

Нов тренд меѓу инфлуенсерките: Се сликаат само со шешир!

Познатите светски убавици се сликаат сосема голи во пози со кои вешто ги кријат интимните делови, а единствено што носат е сламен шешир.

Неодамна така се фотографираше Кајли Џенер, по што повеќето светски инфлуенсерки почнаа да се соблекуваат и да купуваат сламени шешири.

View this post on Instagram

vacation mode

A post shared by Kylie ✨ (@kyliejenner) on

Прочитај повеќе

Тинејџерка заработува и до 20.000 евра месечно од спонзори! (ФОТО)

Слободен печат

Жените лудуваа по него и му ја распарчуваа облеката, а еве како тој изгледа 40 години подоцна! (ФОТО)

Слободен печат

Градите на Нивес Целзиус ѝ служат како маса за грицки! (ФОТО)

Слободен печат

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Слободен печат

Добро е да знаете: Како да се преживее разделбата?

Слободен печат

Жените го продаваат своето млеко на интернет, а не знаат дека тоа има катастрофални последици за бебето!

Слободен печат

Остави Коментар

two × 5 =

Прочитај повеќе

Северина ја копира Меган Маркл! (ФОТО)

Слободен печат

Доли Партон: Пример за изгледот ми е проститутка!

Слободен печат

Сите зборат за задникот на Бијонсе во новата колекција на Адидас! (ФОТО)

Слободен печат

Погледнете како изгледаат кутрињата кои што се мешавина од златен ретривер и пудлица! (ВИДЕО)

Слободен печат

Меган и Хари останаа без своите титули, но и без парите на Кралицата!

Слободен печат

Жените открија каков тип на мажи најмногу им се допаѓа!

Слободен печат