Нормализиран сообраќајот на патот Градско – Прилеп – Слободен печат
Некатегоризирано

Нормализиран сообраќајот на патот Градско – Прилеп

Патот беше затворен за сообраќај поради истурена сточна храна. 

Сообраќајот на патот Градско – Прилеп на потегот од Росоман до бензинска пумпа „Сирково”, е нормализиран, соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Патот беше затворен за сообраќај поради истурена сточна храна.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close