Нивес Целзиус знае како да ги развесели фановите: Чисти со правосмукалка во топ со гол стомак, а се знае што е во прв план! (ФОТО)

Деновите во изолација за повеќето од нас се како бескраен ден, а хрватската старлета Нивес Целзиус е секогаш добро расположена и со своите објави на Инстаграм знае како да ги развесели своите фанови.

Во нејзините објави пред и за време на изолацијата нема голема разлика. Секогаш се атрактивни, а градите, како и обично, во прв план.

Чисти со правосмукалка во топ со гол стомак, а ако нејзе ѝ е пријатно да работи така, на фановите веројатно им е уште попријатно да ја гледаат.

View this post on Instagram

Usisavanje sa stilom 😜

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Откако ја исчистила куќата, направила ручек, ги пратила децата да учат, конечно ги искористила пролетните сончеви зраци да си го исонча телото. Но, никој не ја советувал дека пролетното сонце е најопасно и дека требала да се намачка со заштитна крема, па Нивес покажа дека задникот и изгорел.

Ако ништо друго, Нивес сфаќа дека и во овие моменти малку забава не е на одмет, па продолжува со своите објави да ги забавува своите фанови.

Прочитајте и...  Од 1 до 3 октомври во „Јавна соба“ ќе се одржи Моден викенд Скопје

Прочитај повеќе

Посветете се на менталното здравје: Физички симптоми кои ги предизвикува осаменоста

Слободен Печат

Доста е, ми треба мир: Пејачката Анабела се повлекува од музиката и јавниот живот!

Васко Спасоски

Легендарната Софија Лорен по 11 години се враќа на филмското платно!

Слободен Печат

Покрај тоа што кажува добри вицеви, Сашко Коцев знае да биде и романтичен: Актерот со фотка од него и сорпугата Смиљана ја одбележа годишницата од бракот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пиел по 50 кафиња на ден: Најчудните навики на познатите писатели!

Слободен Печат

Стручњаците предупредуваат: Сонот е пресуден за здравјето на мозокот!

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Цеца Ражнатовиќ денеска беше на судење со Јелена Карлеуша со чанта од 2.300 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дали се сеќавате на футуристичкото семејство „The Jetsons“? Првата анимирана серија во боја на тв-мрежата ABC (ВИДЕО)

Слободен Печат

Пејачката Сара Мејс позира во интересен фустан со висок шлиц (ФОТО)

Васко Спасоски

Овие 4 работи кои ги имате во вашиот плакар, треба редовно да ги менувате за да го заштитите здравјето!

Слободен Печат

Сицилија дава по 3.000 евра за младенците што ќе се венчаат на островот

Слободен печат

Ја премина Селма Хајек и стана најбогатата француска снаа: Нејзиниот прв сопруг морал на рехабилитација по разводот

Слободен печат