Ниту сопругот не би ја познал! Тамара Тодевска со драстична промена! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ниту сопругот не би ја познал! Тамара Тодевска со драстична промена! (ФОТО)

Погледнете како изгледа познатата пејачка со ваква фризура!

Познатата пејачка Тамара Тодевска преку својот профил на Инстаграм редовно со своите обожаватели споделува моменти од својот приватен живот.

Најчесто таа објавува фотографии и видеа од своите деца,  Дарен и Хана, а честопати таа ги имфоримира своите 85.000 фанови и за своите работни активности.

Така беше и овој пат. Пејачката сподели неколку „сториња“, на кое може да се види дека таа заедно со својот тим се подготвуваат за фотосесија.

Но, она што изненадува е бојата на косата на Тодевска. Погледнете ја:

Фото: Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close