Ниту родените деца не би го препознале: Панчо од ДНК се направи „тасма“ (ФОТО)

Дефинитивно по завршувањето на пандемијата на коронавирусот, најмногу работа ќе имаат берберите и фризерите. 

Но, има и такви кои се решаваат на самопотстрижување во домашни услови.

Еден од нив е ѝ познатиот Панчо од дуото ДНК. Тој ги изненади своите следбеници на социјалните мрежи кога објави фотографија на која ретко кој го препозна.

„Те љубам, ама ми фали бркот“, „Аууу, кај ми е другар ми“, „Веле штрумф, дали си ти тоа?“, „Досадно?“, „На се ме потсеќа, ама не на Панчо“ – се само дел од многуте коментари кои ги доби од пријателите.

Погледнете го како изгледа Панчо сега:

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Почина големиот Енио Мориконе, за него Охрид беше посебен град (ФОТО+ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Анџелина Џоли после долго време забележана на прошетка: Лежерниот стајлинг кој го одобрија и критичарите! (ФОТО)

Слободен Печат

Ретко се релаксира и има слободно време – Вака изгледа Џенифер Лопез кога мисли дека никој не ја гледа (ФОТО)

Слободен печат

Се пофали со прекрасната линија во костим за капење: Брук Шилдс во 6-та деценија изгледа феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Кога си ѕвезда, се ти е дозволено: Том Круз го избегна карантинот, се враќа на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Слободен печат

Алесандра Амбросио импресионираше со стајлингот на семејната вечера во Малибу! (ФОТО)

Слободен Печат

Џулија Робертс сподели ретка фотографија со сопругот Даниел Модер за нивната 18-годишнина (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Џенифер Греј се разведува по 19 години брак: Парот живее одвоено уште од јануари

Слободен печат

Девојка забележала вистински хорор кога се вратила дома од карантин: Мислев дека дома ми се вселиле вонземјани! (ФОТО)

Слободен Печат

Славеничкото издание на Меланија: Првата дама на Америка во бел фустан со детаљ кој ефектно ја обликува половината! (ФОТО)

Слободен печат

За десет секунди! Овој лесен трик засекогаш ќе го реши вашиот проблем со заплетканите врвки на бермудите! (ВИДЕО)

Слободен печат

Правилно и детално миење на дрвените лажици, даски и прибор: Единствениот начин со кој навистина ќе ги отстраните бактериите!

Слободен печат

Мима Караџиќ: Не носам маска, ниту пак бев во изолација, излегувам секоја вечер и ќе продолжам да го правам тоа! (ФОТО)

Васко Спасоски