Ниту цврстите гради без градник не успеаа да го тргнат вниманието од „изгужваниот“ стомак на Кејти Холмс! (ФОТО)

Убавата Кејти Холмс (41) е одговорна кон себе и кон другите за време на пандемијата со коронавирусот, а тоа докажуваат и најновите фотографии на кои актерката носи маска и очила за да се заштити.

Таа е фотографирана на шопинг во Њујорк во потполно опуштено издание.

На себе носела бели патики, фармерки и маичка под која не носела градник.

Нејзините гради изгледале совршено под тенката маичка, но ниту тоа не успеало да го отргне вниманието од нејзиниот стомак.

Погледнете:

Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа

Да потсетиме, Кејти има ќерка со Том Круз, но тој ја нема видено цели осум години, иако има право да поминува 10 дена месечно со неа.

 

Прочитајте и...  На српската водителка бубачка ѝ шета по вратот во емисија во живо, а таа мртва ладна

Прочитај повеќе

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат

На кого Александар Тарабунов вели: „Дај ми“? (ВИДЕО)

Васко Спасоски

6 најмоќни ефекти од пливањето врз телото и умот

Слободен печат

Дали нешто ѕирка од бикинито на Дунавка Трифуновска? (ФОТО)

Васко Спасоски

Анџелина Џоли бара промена на судијата, тврди дека тој има близок однос со адвокатката на Бред Пит

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Народни лекови со кромид што ќе ви решат многу здравствени проблеми

Слободен печат

Се топат во уста: Посни крофни

Слободен печат

Милионерот уапсен зашто наместо маска на лицето, ја носел тангата на жена му! (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Евергрин вечер со Дац и Александар во Антички театар

Слободен печат

Интервју со проф. д-р Ана Фрицханд, психолог: Пандемијата предизвика историски пораст на анксиозно-депресивните состојби

Јасмина Кантарџиева Димков

Тања Савиќ го пријавила сопругот за киднапирање на децата: Му се закануваат 30 години затвор!

Слободен печат