ФОТО | Нина Бадриќ во костим за капење ги воодушеви фановите: Таа е многу убава затоа што не ја „фотошопираше“ фотографијата

Нина Бадриќ
Фото: Instagram

Хрватската пејачка Нина Бадриќ ги поздрави своите обожавателите од одморот на Хвар објавувајќи фотографија во костим за капење.

На фотографијата, Нина позира насмеана во едноделен црн костим за капење, а за само еден час објавата заработи повеќе од 5.000 допаѓања.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)


„Само живеј, само биди“, напиша пејачката во описот на фотографијата.

Фановите ја преплавија со комплименти, а една девојка ја пофали што не ја фотошопирала фотографијата.

„Таа е многу убава за мене затоа што не ја фотошопираше фотографијата“, пишува во коментарот.

Видео на денот