-2.4 C
Скопје

Николина Пишек дава совети за брза фризура во самоизолација (ВИДЕО)

Телевизиската водителка Николина Пишек (43) живее во Белград со сопругот и ќерката. Сега како и остатокот од светот мора секојдневните „ритуали“ да ги прилагоди на правилата и мерките кои се на сила поради коронавирусот. Мора да биде дома и да не излегува, а тоа, судејќи по нејзините објави на социјалните мрежи, не и паѓа многу тешко.

View this post on Instagram

Home alone. Great!

A post shared by Nikolina Pisek (@nikolina_pisek) on

Со фановите сподели видео на кое покажува како да се добијат совршени кадрици без посетување на фризерски салон.

Погледнете.

 

Прочитајте и...  Силвана Миленкова: Ме радува што сè поголем број клиенти сами нè контактираат

Поврзани вести

ФОТО: Северина го поддржа Бајден, но во костим за капење со американското знаме!

Слободен печат

Кога ви се јаде еден час пред полноќ: Мафини за брзо и здраво заситување

Слободен печат

Хороскопски знаци на кои ќе им се насмевне љубовта во месец февруари

Слободен Печат

ФОТО | Фотографија полна љубов: Мајкл Даглас во прегратка со својот едномесечен внук

Слободен печат

ФОТО: Меланија Трамп со стил ја напушти Белата куќа

Слободен печат

Мајли Сајрус: Користам секс играчки за дизајн на ентериерот

Слободен печат

Остави Коментар