Никол Шерцингер го откачи бугарскиот тенисер! Кога ќе видите какво момче има ќе паднете на задник! (ФОТО)

По Луис Хамилтон и бугарскиот тенисер Григор Димитров, една од најзгодните пејачки, Никол Шерцингер (41) е во врска со рагби играчот Том Еванс (34), пишува „Дејли Мејл“.

Атрактивната Никол и згодниот рагбист заедно се веќе неколкупати фотографирани на романтична вечера во Лондон, каде Никол моментално живее поради учеството во „Икс фактор“.

 

View this post on Instagram

 

It’s a starry night 💫🌃

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Тие се запознаа така што тој бил еден од натпреварувачите, а долго време и имаше „фрлено“ око. Кога му се пружи прилика да ја запознае, не одрекуваше. Ја покани на вечера и „пламна огнот“, вели близок извор на двојката.

Прочитајте и...  Спасовски за предлогот на ДУИ за кандидат премиер: Доста е со национализми, уцени не се прифатливи

По осумгодишната врска со Луис Хамилтон, а потоа нешто пократката врска со Григор, убавата Никол повторно е заљубена во спортист.

 

View this post on Instagram

 

Take me back 🙏🏻 @menshealthza

A post shared by Thom Evans (@te11) on

 

View this post on Instagram

 

Very honoured to grace the cover of @menshealthesp this month 🤙🏻Muchas Gracias 🇪🇸

A post shared by Thom Evans (@te11) on

 

View this post on Instagram

 

@rams Vs @bengals 🏈 @nfluk #nfluk #wembley 📸 @markrobinsonphoto

A post shared by Thom Evans (@te11) on

Прочитај повеќе

Спасовски за предлогот на ДУИ за кандидат премиер: Доста е со национализми, уцени не се прифатливи

Слободен печат

Подвиг на италијанските хирурзи: Успешно раздвоија сијамски близначки споени во черепот (ВИДЕО)

Слободен печат

СО КАКОВ РЕЧНИК ПОЛИТИЧАРИТЕ ЛОВАТ ГЛАСОВИ: „Офуцани невести“, „излапени во мозокот“, „северџани“, „кругови од пеколот“

МОН подготви концепт за учење на далечина, но од 2022 година, не се знае како ќе се одвива наставата од септември

Михаило Донев

Осудените до 3 години се слободни граѓани до 1 септември: Никој не знае колку ги има на број

Горан Наумовски

ПРЕСМЕТКИ: Продуктивноста, а не партиите, би требала да го одреди минималецот

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Синдикатот на Клинички центар бара да се поништи казната за медицинска сестра од Неврологија која зела крв од колеги за испитување антитела за коронавирус

Вирусот ги дотепа малите градови: Во Валандово и во Крушево ниедно слободно работно место

ИНТЕРВЈУ Лаима Андрикиен: ОДИХР ги оценува, не се меша во организирањето на изборите

Љубиша Николовски

Јанушев: Ветинг за политичарите и судиите – Ние Груевски ниту сме го избркале, ниту планираме да враќаме некого (ВИДЕО)

Слободен печат

Заев: Забегуваат политичарите после два мандати, долгото седење во власта направи богови од ДУИ (ВИДЕО)

Слободен печат

СЗО: Коронавирусот мутирал откако почнал да се шири низ светот

Слободен печат