Никол Португалски провоцира: Дали пораките и фотографиите од нејзиниот Инстаграм се упатени кон Бред Пит?

Пред неколку дена, Никол Португалски беше повторно видена во друштво на нејзиниот 41-годишен сопруг со кого има син. Сето ова фрли сомнеж врз љубовната врска помеѓу неа и Бред Пит. Прашањето е, што сакаше да каже 27-годишната манекенка со нејзините објави на Инстаграм?

Се пишуваше дека таа е лудо е вљубена во Бред Пит, а и тој во неа. Поради актерот, таа наводно му го свртела грбот на својот сопруг, 41-годишен угостител од Берлин, со кого има и седумгодишен син.

Фото:Профимедиа

Никол уживаше со холивудскиот шармер низ цела Европа, а последен пат се забавуваа во Прованса, каде Пит има луксузен имот и лозја.

Сепак, пред неколку дена започнаа шпекулациите дека на романсата помеѓу 56-годишниот актер и 27-годишната манекенка и дошол крајот. Едeн период Никол Португалски беше тивка на Инстаграм иако вообичаено е многу активна, а сега објави фотографија од неа и цитат.

Прочитајте и...  Виц на денот: Глупост

„Флертувам со животот секој ден“, напиша таа под најновата фотографија која ја објави на нејзиниот Инстаграм профил на која и испраќа бакнеж. И на оваа фотографија, згодната германка со полско потекло неодоливо потсетува на руската манекенка Ирина Шајк.

Фото: Инстаграм

Пораката на атрактивната Никол го привлече вниманието на многумина, па затоа се обидуваат да го прочитаат скриеното значење.

Дали нејзиниот цитат значи дека не е подготвена за сериозна врска по бракот со многу постар сопруг? Дали мисли дека штотуку дошло нејзиното време за забава?

Фото: Инстаграм Стори- Принтскрин

Покрај тоа, таа објави и цитат на Инстаграм Стори во кој навести дека е повредена во однос на љубовта и дека тешко заборава кога некој ќе и нанесе неправда и болка.

Прочитајте и...  ФОТО: Ова е ќерката на Горан Бреговиќ, која ја доби со танчерка од Сараево
Фото: Инстаграм

Во исто време, Бред Пит минува низ тешки денови пред последната постапка со неговата поранешна сопруга, во која се одлучува кој и во колкав процент ќе има старателство над нивните заеднички деца. Можеби поради сето ова тој едноставно реши да ја стави во мирување својата романса со Никол.

 

Поврзани вести

Меган Маркл: Војвотката од Сасекс со болка и тага раскажа дека претрпела спонтан абортус

Слободен Печат

Шкотска е првата земја во светот што ќе овозможи бесплатeн пристап до менструални производи

Слободен Печат

Ново истражување: Веганите имаат дури 43% поголем ризик од кршливост на коските

Слободен Печат

Никол Кидман: Велат дека осаменоста е тивок убиец. Не го кажуваат тоа без причина.

Слободен печат

Дневен хороскоп за 25 ноември: Забранетото овошје носи горчлив вкус, прифатете го она што го добивате

Слободен печат

Виц на денот: Глупост

Слободен печат

Остави Коментар