Ни тенисерот не може да ѝ одолее: ПРОВОКАТИВНАТА РАЖНАТОВИЌ заведува од Нови Сад (ВИДЕО)

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ е многу атрактивна на Инстаграм, а од последното видео што го објавува одзема здив.

Во моментов Анастасија се наоѓа во Нови Сад, а изгледа дека сè ѝ е погодено, а и нејзините обожаватели истакнуваат дека не изгледала подобро.

Меѓу коментарите се најде и оној на тенисерот Филип Крајиновиќ, кој според реакциите изгледа дека ѝ се допаднал на Анастасија.

„Полека малку со уживањето“, и напишал Филип, кој се наоѓа во Америка поради професионални ангажмани.

„Кутриот ти, баш ти е лошо. Ќути те молам, знаеш каде сме господинот и јас, ако не се прославиш во Америка, иста мета, исто растојание“, му порачала пејачката.

View this post on Instagram

golden hour☀️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат