НЕВРЕМЕТО ВО ПРЕСПА направи пустош во автокампот Крани (ВИДЕО) – Слободен печат
ВестиМакедонија

НЕВРЕМЕТО ВО ПРЕСПА направи пустош во автокампот Крани (ВИДЕО)

По вчерашното невреме автокампот Крани изледа како да минал ураган низ него. Откорнати дрвја, паднати врз камп приколките и возилата, а летувалците велат дека едвај спасиле жива глава и вистинска среќа е што нема повредени.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close