НЕВОЛЈИ ВО РАЈОТ? Принцот Хари ја моли Меган да побараат помош од брачен терапевт - Слободен печат

НЕВОЛЈИ ВО РАЈОТ? Принцот Хари ја моли Меган да побараат помош од брачен терапевт

Извор близок до кралското семејство тврди дека Меган Маркл и принцот Хари имаат проблеми во бракот, па можеби ќе побараат помош од брачен терапевт, пишува Радаронлајн.

По гласините за сериозниот раздор во британското кралско семејство и по фотографиите на кои изгледа дека принцот Хари ја игнорира Меган, британските таблоиди пишуваат за шокантното сознание дека Хари сака да посети брачен терапевт.

Наводно Меган е на работ на нервен слом поради медиумската хајка која ја следи откако стана членка на кралското семејство, а принцот Хари е сериозно загрижен за неа. Медиумите ја обвинија Меган за заладување на односите меѓу принцот Хари и неговиот брат Вилијам, а се зборуваше и за кавга со Кејт Мидлтон.

Прочитајте и...  Лудите диети на славните: Како слабееле Калас, Бајрон, Кафка...

Иако војводата и војвотката од Сасекс досега успешно ги игнорираа гласините, им станува сè потешко. Затоа принцот предложил да побараат помош од брачен терапевт, односно да одат на брачно советување.

„На Хари во минатото терапијата му помогна, па верува дека добро ќе ѝ дојде и на Меган пред да биде предоцна“, открил нивни пријател.

Прочитај повеќе

КОНЕЧНО СЛОБОДНИ! Нема да верувате какви ограничувања имале Хари и Меган, а сега се ослободени од нив!

Слободен печат

Џоли пијана ѝ се јавила на Анистон да ѝ каже дека Бред Пит ја изневерува

Слободен печат

Откриена содржината на емотивното писмо на принцезата Дајана: Ја претчувствувала судбината на помладиот син?

Слободен печат

Шведска диета е хит во 2020, еве ги нејзините правила

Слободен печат

Меган Маркл стана глагол! Дали и вие меганмаркелизирате некого?

Слободен печат

9 –те работи кои ги прават жените со висока самопочит

Слободен печат

Остави Коментар

eight + thirteen =

Прочитај повеќе

ОСКАРИ: Единствениот глумец кој одбил Оскар, знаете ли кој и зошто?

Слободен печат

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат

Билјана Црвенковска: Жените, мајките, девојките во Македонија, се плашат да кажат „НЕ“

Слободен печат

ЕКСКЛУЗИВНО: Ракометарот Столе Стоилов ќе стане татко!

Васко Спасоски

Гарванлиев ќе настапи прв на Евровизија!

Слободен печат

Вкусни, ефтини и брзи мафини (РЕЦЕПТ)

Слободен печат