Невестата полудела кога ја видела фотографијата од свадбата: Некој нека ги тргне градите на братучетка ми!

Ниту една невеста не сака некоја гостинка на свадбата да ја засени, бидејќи тој ден за неа е најсреќниот во животот. Сепак, некогаш тоа е неизбежно.

Една невеста на друштвените мрежи ги замолила пријателите  да и препорачаат човек кој е вешт во фотошопирање за да ја тргне братучетката што и ја расипала фотографијата од свадбата. За возрат понудила три долари.

Fotografija sa venčanja koju će večno pamtiti
facebook

„Ве молам да ги покриете нејзините гради и нејзиниот стомак“, напишала налутената невеста.

„Ве молам и да не пишувате лоши коментари. Едноставно погледнете ја објавата, средете ја фотката ако можете и продолжете понатаму“, додала.

Интернет заедницата се обидела да и помогне, а ова се нивните решенија.

Beli hodač na venčanju
Белиот одач на венчавка
Kad zaseniš mladu grudima
Кога ќе ја засениш невестата со градите
Прочитајте и...  Актерката Нина Добрев се облече во бикини и ја покажа својата витка фугура во карантин! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Маргот Роби е една од најубавите актерки во Холивуд која никогаш не престанува да изненадува: Модни комбинации кои го оттргнаа вниманиете дури и од нејзиното прекрасно лице! (ФОТО)

Слободен Печат

Едноставна вежба за дишење „4-7-8“ ја ублажува анксиозноста

Слободен печат

Излекуваните од ковид-19 со недели тешко дишат, долго спијат…

Слободен печат

Актерката Нина Добрев се облече во бикини и ја покажа својата витка фугура во карантин! (ФОТО)

Слободен Печат

Д-р Фанка Гилевска, специјалист офталмолог: Професионалниот раст доаѓа преку истражување и многу работа

Јасмина Кантарџиева Димков

Шестгодишно момче ја спасило својата сестра од бесно куче и се здобило со сериозни повреди: Ти си новиот херој на „Одмазниците“! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ако користите некои од овие лекови, не излегувајте на сонце!

Слободен печат

Анџелина Џоли во фустанот кој е хит летово и секоја жена ја прави да изгледа како божица! (ФОТО)

Слободен Печат

Белгиската министерка поради маската стана хит и доби огромен број комплименти! (ФОТО)

Слободен Печат

Хороскоп за 16 јули: Изборите кои ги правите денес ќе бидат поважни од кога било

Слободен печат

Виц на денот: Ракија

Слободен печат

Северина објави фотогафија во секси бикини, но малкумина забележаа дека напиша моќна порака! (ФОТО)

Васко Спасоски