6 C
Скопје

Неверојатната трансформација на Клои Кардашијан, која ѝ го промени личниот опис (ВИДЕО)

Не е тајна дека целиот Кардашијан-Џенер клан има правено пластични операции. Иако за операциите скоро сите дами молчат, всушност и нема нешто многу да се каже, бидејќи на сите им се јасни промените. Кајли и Ким дефинитивно највеќе подлегнале под ножот, но изгледа дека ќе ги престигне нивната сестра Клои Кардашијан, која со години беше нарекувана „грдото пајче“ во семејството.

View this post on Instagram

location: under bitches skiiiinnnnn 💋

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Клои после болниот развод со кошаркарот Ламар Одом започна физички да се трансформира. Посебна трансформација доживеа нејзиното тело кое редовно го одржува со вежбање и здрава исхрана, па така Клои стана инспирација на многумина. Но, после многуте изневерувања што ги доживеа од таткото на своето дете, НБА кошаркарот Тристан Томсон, Клои започна да зачестува со третманите за разубавување и операциите, а последните нејзини фотографии ги шокираа сите.

Клои позира со темна коса и кожа, но целото внимание го доби нејзиниот никогаш потенок нос, нагласени јаболчници, зголемени усти, заби и неверојатно затегнати подочници. Со други зборови, Клои направи потполна трансформација!

Прочитајте и...  Принцот Филип ќе биде погребан денеска

Поврзани вести

Вељко Ражнатовиќ со моќна порака му го честиташе роденденот на Аркан, Инстаграм му ја избриша

Слободен печат

Славниот модел се огласи на социјалните мрежи еден месец откако го роди својот син

Слободен Печат

Северина по 17 години проговори за секс-снимката од јахтата

Слободен Печат

Турболентниот живот на Канје Вест: Сѐ уште чувствува вина за смртта на неговата мајка

Слободен Печат

ВИДЕО| Ана Николиќ позираше топлес: Нејзините обожаватели се прашуваат за што станува збор

Слободен Печат

Во продолжението на „Сексот и градот“ се враќа старата љубов на Кери Бредшо

Слободен Печат

Остави Коментар