Неверојатна сцена во Романија, министер даваше изјава облечен само по гаќи (ВИДЕО)

Романскиот министер за спорт, Јонут-Мариан Строе се јави во емисија во живо на телевизија при што ја шокира јавноста.

Опуштениот министер не се надеваше дека камерата ќе му направи проблеми, таа во еден момент падна од местото на кое беше поставена и откри дека министерот носи само гаќи.

Водителите во студиото беа шокирани , додека министерот продолжи да зборува како ништо да не се случило.


 

Прочитајте и...  Кои екипи се најголеми корона губитници?

Прочитај повеќе

Жиру за три важни бода на Челси! (ВИДЕО)

Слободен печат

Македонецот блеска за Џенова: Пандев во тимот на колото во Серија А! (ФОТО)

Слободен печат

Роналдо во обид да го надмине рекордот на Шевченко

Слободен печат

Барса го промовираше дресот за сезоната 2020/21! (ФОТО)

Слободен печат

Потврдена доживотната суспензија на Карим поради сексуална злоупотреба на фудбалерки!

Слободен печат

На денешен ден Ѓоковиќ по петти пат го освои „Вимблдон“! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Сити ја слави одлуката на ЦАС со 170 милиони евра за летни трансфери!

Слободен печат

Сите во ФК Шкендија негативни на Ковид-19

Слободен печат

Иџе: За жал, нема да учествувам на трката во Италија!

Слободен печат

Клоп и Мурињо удрија по Сити: Срамота, ова е лош ден за фудбалот

Слободен печат

НБА играчите збеснаа во карантин: Се натпреваруваат кој побрзо ќе испие пиво

Слободен печат

Каква легенда: Клоп му одговори на „ѕверот“ од Викомб

Слободен печат