Нешто не е како што треба: Игор Којиќ се врати од Загреб сам, без Северина! (ФОТО)

Медиумите на Балканот со месеци се шушка дека во бракот на Северина и Игор Којиќ не цветаат ружи, а овие гласини дополнително ги подгрева тоа што ниту еден од нив не објави заеднички фотографии на социјалните мрежи за време на одморот во Хрватска, од каде што редовно се огласуваа на Инстаграм.

Ни пејачката, ни нејзиниот сопруг се немаат огласено по повод чаршиските муабети, а дека односот не им е најдобар покажува и тоа што Игор го напушти Загреб и се упати во Белград без сопругата.

Снимката што дополнително ги заинтригира сите што шушкаат дека се разведуваат беше објавена денес  на неговиот инстаграм-профил.

Фото: Инстаграм

На неа се гледа дека Игор заминува од Загреб, додека во автомобилот свири песната „442 до Београда“ од Бајага. Која е вистината за односот на популарните сопружници, ќе покаже времето.

Прочитајте и...  Бекам повторно ја бакнува својата ќерка Харпер во уста: Обожавателите кренаа вистинска бура на Инстаграм

Поврзани вести

ВИДЕО: Ова е последниот филм на Чедвик Боузман – Сите се прашуваат дали тој постхумно ќе добие Оскар

Слободен печат

Беше една од најбараните, но и најмистериозните супермодели на 90-те – Каде исчезна Татјана Патиц?

Слободен печат

Најновото истражување открива: Течност за плакнење на уста го неутрализира коронавирусот за 30 секунди

Слободен Печат

Чизмите во кои Џулија Робертс го заведе Ричард Гир на аукција: Почетната цена – „ситница“

Слободен печат

Невролог од Стенфорд ја открива бруталната вистина за учењето кај возрасните: Како да си помогнеме?

Слободен Печат

ФОТО+ВИДЕО: Мала модерна куќичка каква што не сте виделе досега – Сите работи се сместени во неколку квадрати, а еден детаљ посебно ќе ве воодушеви!

Слободен печат

Остави Коментар