Несекојдневна трагедија во Русија: Паднале од прозор додека имале секс, жената починала на лице место – Слободен печат
ВестиПланета

Несекојдневна трагедија во Русија: Паднале од прозор додека имале секс, жената починала на лице место

30-годишната жена била пронајдена мртва во подножјето на станбениот блок во Санкт Петербург на 5 јули за време на забава, која соседите ја опишале како „дива”.

Во Русија се случила несекојдневна трагедија, кога еден пар од Русија за време на секс паднал од прозор, при што жената починала на лице место, додека мажот, откако паднал врз неа, успеал да преживее, пренесуваат тамошните медиуми.

30-годишната жена била пронајдена мртва во подножјето на станбениот блок во Санкт Петербург на 5 јули за време на забава, која соседите ја опишале како „дива”.

Сведоците рекоа дека виделе дека од прозорецот на станот над нив бил фрлен телевизор, а потоа паднале жената и нејзиниот 29-годишен љубовник.

Локалните медиуми објавија дека жената починала на самото место, но дека мажот преживеал бидејќи паднал врз неа.

Според сведокот, полуголиот човек по падот станал и се вратил на забавата, пишува „Дејли мејл“.

На фотографиите објавени од локалните медиуми, може да се види дека мртвата жена била гола под половината.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close