Нема сепаре и скапо шампанско: Анастасија Ражнатовиќ го прослави роденденот скромно во домашна атмосфера! (ВИДЕО)

Младата пејачка и наследничка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, го прослави 22.  роденден во кругот на најблиските во опуштено издание.

На масата пред себе имаше две торти, а додека ги дуваше свеќите направи таков израз на лицето од кој и самата се насмеа.

„Какво женствено дување свеќи“, кажа таа, но не откри која желба си ја замисли.

Погледнете како изгледаше тоа…

Прочитајте и...  Бекамови 21 година во брак: Се изневеруваат, па сè заташкуваат, а на крај остануваат заедно

Прочитај повеќе

Никол Шерзингер ја покажа феноменалната фигура во црвено бикини (ФОТО)

Слободен печат

Бекамови 21 година во брак: Се изневеруваат, па сè заташкуваат, а на крај остануваат заедно

Слободен печат

Бизнисмен си купил златна маска за да се заштити од корнавирусот (ВИДЕО)

Слободен печат

Создадете нова слика за себе со овие вежби за самодоверба!

Слободен печат

Фановите ја искритикуваа Ана Николиќ дека е преслаба

Слободен печат

Најубавите цитати од Марк Твен кои веднаш ќе ви го подобрат расположението: Подобро е да молчиш и да те сметаат за будала, отколку да прозбориш и така да го отстраниш секој сомнеж

Слободен Печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Откриен уште еден симптом на ковид-19, најчесто се јавува кај пушачите

Слободен печат

Ако оваа жена прозбори, ќе се тресе сè од Вашингтон до Бакингемската палата: Кој сè е во „црната книга“ на Епстајн?

Слободен печат

Животна мантра за секој хороскопски знак: Следи го срцето, но понеси го и умот

Слободен печат

Наоми Кемпбел сама и гола во подземна железница во Њујорк (ФОТО)

Слободен печат

Шест знаци дека сте алергични на убод од комарец

Слободен печат

Канје Вест сака да биде претседател на Америка, Илон Маск го поддржа

Слободен печат