Нема подобар задник на македонската естрада: Љупка веќе ја нарекуваат македонската Џенифер Лопез (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Нема подобар задник на македонската естрада: Љупка веќе ја нарекуваат македонската Џенифер Лопез (ФОТО)

Младата пејачка им е сериозна конкуренција на колешките!

Ако треба да се избере најдобар задник на македонската естрада, тогаш без конкуренција е младата пејачка Љупка Арсовска од бендот „Ди Капо“.

Можеби повеќето од вас се уште не слушнале за Љупка, но според многумина, пред неа претстои блескава музичка кариера.

Покрај тоа што младата пејачка пее – растура, таа полека го добива и прекарот – Македонската Џенифер Лопез…

Доказа за тоа се следниве фотки:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arsovska Ljupka (@arsovskaljupka) on

 

View this post on Instagram

 

😉🎥

A post shared by Arsovska Ljupka (@arsovskaljupka) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arsovska Ljupka (@arsovskaljupka) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arsovska Ljupka (@arsovskaljupka) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arsovska Ljupka (@arsovskaljupka) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close