Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси! (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Нема да ја препознаете! Познатата актерка целосно го променила стилот и изгледа неверојатно секси! (ФОТО)

Погледнете колку секси изгледа „новата“ Кејти Холмс, да признаеме, едвај ја препознавме - ја издаде прекрасната насмевка!

Актерката Кејти Холмс најчесто ја гледаме со собрана и заврзана коса, но таа сега се одлучи за промена која не изненади.

Таа буквално направила комплетна промена, ја пуштила својата коса, ја променила фризура, ја ргнала скромна облека и облекла секси корсет, целосно се освежила! Таа тоа го направила многу успешно.

Погледнете колку секси изгледа „новата“ Кејти Холмс, да признаеме, едвај ја препознавме – ја издаде прекрасната насмевка!

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close