Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Една од најпознатите пејачки на Балканот, Светлана Цеца Ражнатовиќ се пофали со фотографија снимена на денот на матурската прослава дамнешната 1991 година.

На фотографијата објавена на својот инстаграм-профил, популарната пејачка ја гледаме во кратко розово фустанче со карнери и со собрана коса.

Да бидеме искрени, Цеца воопшто не изгледала лошо како матурантка…

Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

Sećanja 1991… ❤ #ceca #cecaraznatovic #cecaofficial #serbiansinger #balkansinger #europeansinger #pink #memories #yugoslavia #1991

A post shared by C E C A (@cecaraznatovic) on

Прочитајте и...  Тамара Тодевска замина за заслужен одмор, објави и ретки фотографии во бикини (ФОТО)

Прочитај повеќе

Дејвид Бекам со децата на одмор во Грција, Викторија не е со нив

Слободен печат

7 најдобри астро комбинации за брак: Дали сте меѓу нив?

Слободен печат

Шерон Стоун: Ја измамив смртта трипати! Како ќе умрам следниот пат?

Слободен печат

Шон Конери е избран за најдобриот Џејмс Бонд во историјата (ФОТО)

Слободен печат

ФАСТ-тест – за брзо препознавање на мозочен удар

Слободен печат

Хороскоп за 13 август: Животот е убав за оние што знаат да го живеат

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

За шест години проживеа како за шест животи: Неверојатниот подем и пад на Жан Мишел Баскија (ФОТО/ВИДЕО)

В.Т.

Што се случува тука? Српската пејачка Милица Павловиќ го прослави роденденот, гушкајќи и бакнувајќи го Аца Лукас! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Научниците објаснија зошто мораме да носиме маски и направија нивно рангирање од најлоши до најдобри (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Повеќе не живеат во Лос Анџелес – Меган и Хари повторно се преселија во нова вила до уште попознати соседи

Слободен печат

Копија на мама: Манекенката Катарина Ивановска објави фотографија од својата ќерка Кира! (ФОТО)

Васко Спасоски

Турскиот заводник го чека првото дете со сопругата, а се шпекулира дека за време на бременоста ја изневерил со колега

Слободен печат