Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Биба Додева како невеста! (ФОТО) - Слободен печат

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Биба Додева како невеста! (ФОТО)

Познатата пејачка Биба Додева пред неколку дена на својот профил на Инстаграм со своите пријатели сподели фотографија на која се присети како изгледала како невеста.

По се изгледа ова е фотка од првиот брак на Биба, а ако судиме според тоа како изгледа – пејачката била убава и згодна невеста.

 

View this post on Instagram

 

When I was younger, so much younger than today… 😊 #nomannoproblem

A post shared by Biba Dodeva (@bbdodeva) on

Како коментар на фотографијата Додева напишала: „Кога бев млада, многу помлада отколку што сум денес“.

Инаку Биба позади себе има два брака, а од неодамна таа стана и млада баба – нејзината ќерка Емануела роди машко дете.

Прочитај повеќе

Го срушила гинисовиот рекорд: Тинејџерка од Индија ја има најдолгата коса на светот! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кетрин Зита Џонс ги украде сите погледи на црвениот тепих (ФОТО)

Слободен печат

Васил Гавранлиев: Евровизиската сцена е предизвик и сон на секој пејач

Слободен печат

Ја прашаа Камила Паркер дали ќе и недостасуваат Меган и Хари: Одговорот боли! (ВИДЕО)

Слободен печат

Конечно добри вести од Австралија: Расел Кроу го покажа имотот пред пожарите и по дождот (ФОТО)

Слободен печат

Хаос поради објавата на Џенифер Анистон утрото по SAG – Дали Бред Пит го соблече тоа? (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

seventeen + fifteen =

Прочитај повеќе

Принцот Хари се збогуваше од кралското семејство и пристигна во Канада: Почнува нов живот со Меган и Арчи (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Се породи најпознатата плус сајз манекенка – Животот ни се промени! (ФОТО)

Слободен печат

По шпекулациите за развод Џулија Робертс со сопругот во јавноста: По подолго време заедно на настан (ФОТО)

Слободен печат

Тексас јакната со крзно е апсолутен хит (ФОТО)

Слободен печат

Домашна витаминска вода којa секој треба да ја консумира – Направете си ја веднаш!

Слободен печат

Хороскоп за 21 јануари – Биковите ќе имаат среќа во работата, лавовите можеби ќе ја запознаат сродната душа

Слободен печат