Нема да ја препознаете: Пејачката и водителка, Бојана си го смени имиџот! (ФОТО)

Познатата водителка и пејачка, Бојана Скендеровски е активна на социјалните мрежи, а иако периодов е максимално посветена на мајчинството и семејството, таа знае да најде време за себе, особено за разубавување и враќање во форма во постпородилниот период.

Промените кај неа кога е во прашање косата се се’ почести, а овој пат Бојана се одлучи да стави надградба и повторно да премине во русокоси.

Промената ја овековечи со неколку фотографии на социјалните мрежи, за кои следбениците и пријателите и дадоа само комплименти.

Погледнете го нејзиниот нов изглед:

 

View this post on Instagram

 

Monday🖤

A post shared by Bojana Skenderovski (@bojanaskenderovski) on

Прочитајте и...  Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Наум Петрески улови крап голем скоро колку него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Слободен печат

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години ја криеја од јавноста – Ќерката на Моника Белучи „се заканува“ да биде поголема убавица и од мајка си! (ФОТО)

Слободен печат

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат