НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена - Слободен печат
ЕспресоШоу биз

НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ: Беше членка на познатото руско дуо, сега е целосно обезличена

Фановите од целиот свет ѝ порачуваат да престане со диетите и естетските корекции, бидејќи е целосно обезличена.

Девојките од т.А.Т.У веќе извесно време не снимаат нови материјали, повремено настапуваат, имаат и соло кариери, но светот сè уште ги обожава.

Јулија Волкова денеска има 34 години, а заедно со Лена Катина во 2003 година страствено се бакнуваше во спотот за „All the things she said“.

Оттогаш и двете се многу променети, но публиката не може да ја препознае Јулија, која направила повеќе пластични операции и веќе не личи на себе.

Фановите од целиот свет ѝ порачуваат да престане со диетите и естетските корекции, бидејќи е целосно обезличена. Девојките од т.А.Т.у беа познати и по својот природен изглед, поради кои публиката ги обожаваше.

Погледнете како изгледа Јулија денеска:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Слични артикли

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close