НЕЈЗИНОТО БЕБЕ сепак е побитно и попопуларно: КИМ КАРДАШИЈАН и завидува на МЕГАН МАРКЛ! – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

НЕЈЗИНОТО БЕБЕ сепак е побитно и попопуларно: КИМ КАРДАШИЈАН и завидува на МЕГАН МАРКЛ!

Наводно Ким е бесна поради вниманието кое во медиумите го добија Меган Маркл и нејзиниот син Арчи.

Ким Кардашијан се чувствува загрозено поради Меган Маркл, пишуваат британските медиуми.

Најпопуларната старлета на светот до неодамна ја држеше позицијата за најпопуларна личност во САД, но местото полека но сигурно и го презема војвотката од Сасекс.

Лудилото поради раѓањето на кралското бебе во Обединетото Кралство и Европа стана речиси нормална појава. Меѓутоа, откако во кралското семејство влезе и американската глумица лудилото ги зафати и САД.

profimedia

Наводно Ким е бесна поради вниманието кое во медиумите го добија Меган Маркл и нејзиниот син Арчи.

Поради Меган и нејзиното породување, четвртото дете на Ким Кардашијан за Американците стана речиси небитно.

Ким работи се со цел нејзиното семејство да остане во врвот на популарноста во Америка, а наводно целта и е еден ден да стане прва дама на САД.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close