НЕГА И ШМИНКА – Есин Зеќир – Слободен печат
ЖенаМагазинСлободна ТВ

НЕГА И ШМИНКА – Есин Зеќир

Погледнете ја утринската нега на Есин, можеби ќе пронајдете нешто што ќе и одговара и на вашата кожа.

Режисерката Есин Зеќир е гостинка во новата епизода на „Нега и шминка“ на Слободна ТВ. Таа е уште една од низата прекрасни жени кои застанаа без грам шминка пред нашата камера.

За Есин најсоодветен опис е вечно дете. Нејзиниот темперамент, љубопитноста, питомата природа и животната радост која ја шири околу себе е заразна. Оние кои имале можност да ја запознаат, невозможно е да не ја сакаат. Тоа разиграно дете во неа едноставно зрачи.

Погледнете ја утринската нега на Есин, можеби ќе пронајдете нешто што ќе и одговара и на вашата кожа.

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close