Не се знае од кој агол е поубава: Новата девојка на Нејмар е Хрватка, а кога ќе ја видите ќе ви застане срцето! (ФОТО)

Бразилските објавија информација дека фудбалерот Нејмар има нова девојка која изгледа како „бомба“!

Ако се верува на тамошните медиуми, новата девојка е Наталија Баруих, која по потекло е од Хрватска.

Нејмар се повреди против мечот со репрезентацијата на Нигерија, а како што сега пишуваат, ќе има кој да го лекува.

За каква девојка станува збор, уверете се сами:

 

View this post on Instagram

 

Bikini life @yordanahernandez Sneak peak of my new campaign 🌴

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

 

View this post on Instagram

 

All about the new collection from @Bebe_Stores, it’s very me- feminine, sweet & sexy. #LoveYourself #BebeBabe

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

 

View this post on Instagram

 

Medallo & me are the perfect match 💚 @fashionnova

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

Инаку Наталија беше во врска и со еден од најпопуларните пејачи во моментот во светот – Малума, а фотографиите со него се уште стојат на нејзиниот профил.

 

View this post on Instagram

 

Happy International Kissing Day ♥️ This love…. just keeps getting better & better 🔥😘

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

Прочитајте и...  Обидот фудбалерот да биде изнесен на носилки заврши урнебесно (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат