НЕ СЕ НИ ОБИДУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите – Слободен печат
ЕспресоХороскоп

НЕ СЕ НИ ОБИДУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Подобро за вас да не се ни обидувате да ги лажете и манипулирате овие жени

Жените родени во овие три хороскопски знаци имаат внатрешен мир и висока емоционална интелигенција, што ги прави невозможни дури и за најмала манипулација.

БИК

Жените Бикови се познати по тоа што секогаш делат издржани совети. Тие сакаат зрели и одговорни мажи кои нема ни да помислат да си поиграат со нив и нивните чувства.

ОВЕН

Жените родени во знакот Овен уште од најмлада возраст се самостојни, полни со самодоверба, стабилни и умеат да препознаат глумење уште по првата реченица. Сакаат партнер кој има слични амбиции како нив.

ДЕВИЦА

Тие се љубителки на мирот и складноста и не дозволуваат никој да им го наруши тоа. Мразат матни работи, па затоа не се ни обидувајте да ги манипулирате. Сакаат мажи кои се полни со разбирање.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close