2 C
Скопје

Не се ни обидувајте: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Жените родени во овие три хороскопски знаци имаат внатрешен мир и висока емоционална интелигенција, што ги прави невозможни дури и за најмала манипулација.

БИК

Жените Бикови се познати по тоа што секогаш делат издржани совети. Тие сакаат зрели и одговорни мажи кои нема ни да помислат да си поиграат со нив и нивните чувства.

ОВЕН

Жените родени во знакот Овен уште од најмлада возраст се самостојни, полни со самодоверба, стабилни и умеат да препознаат глумење уште по првата реченица. Сакаат партнер кој има слични амбиции како нив.

ДЕВИЦА

Тие се љубителки на мирот и складноста и не дозволуваат никој да им го наруши тоа. Мразат матни работи, па затоа не се ни обидувајте да ги манипулирате. Сакаат мажи кои се полни со разбирање.

Прочитајте и...  д-р Боровиќ: GE 132 + Natural е редовна терапија за постковид болните во Србија

Поврзани вести

Нема поточен хороскоп од тибетскиот: 5 хороскопски знаци кои ќе имаат многу среќа во 2021 година!

Слободен печат

Ен Хатавеј: Злобните коментари од луѓето ми помогнаа во животот

Слободен печат

ВИДЕО | Обожавателите дури сега забележаа: Во една од епизодите на „Пријатели“ се појавува некој посебен

Слободен печат

ВИДЕО | Домашен трик кој ќе ви го промени животот: Од истуткана облека до совршено испеглани парчиња без да ја допрете пеглата!

Слободен печат

Тања Кармзова Костиглиола, нашинка во Франција: И тука побарувачката за вакцини е огромна, а ресурсите се ограничени

Јасмина Кантарџиева Димков

ВИДЕО | Русинката Маша пее на македонски јазик: Слушнете ја „Дали ти ќе дознаеш“

Слободен печат

Остави Коментар