Не се бескрекорни како што изгледаат: Париз Хилтон краде, Селена Гомез расфрла валкана облека… – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Не се бескрекорни како што изгледаат: Париз Хилтон краде, Селена Гомез расфрла валкана облека…

Тие се познати и заработуваат милиони, ама секој од нив има по некоја мана или лоша навика.

Откако се пишуваше дека Селена Гомез доживеала нервен слом поради трајната венчавка на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер, на површина исплива и една не баш пријатна вистина за неа, дека својата валкана долна облека ја остава насекаде низ куќата и дека нејзината чистачка има задача сето тоа да го тргне.

Facebook

Париз Хилтон, иако е една од најбогатите наследнички, има манија скогаш кога е на јавен настан нешто да украде.

Facebook

Во станот на Сандра Булок завесите се секогаш спуштени.

Facebook

Дерек Џетер, познатиот американски бејзбол играч на чуден начин им се заблагодарувал на девојките по сексот. За секоја од нив имал корпа со бејзбол топчиња со негов потпис. Една девојка двапати добила иста корпа бидејќи Дерек заборавил дека веќе спиел со неа.

Претседателот на Америка, Доналд Трамп, имал само едно барање од секоја жена со која бил – да се тестира на ХИВ и да му ги покаже резултатите од тестирањето.

Facebook

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close