Не се бескрекорни како што изгледаат: Париз Хилтон краде, Селена Гомез расфрла валкана облека…

facebook

Откако се пишуваше дека Селена Гомез доживеала нервен слом поради трајната венчавка на нејзиното поранешно момче Џастин Бибер, на површина исплива и една не баш пријатна вистина за неа, дека својата валкана долна облека ја остава насекаде низ куќата и дека нејзината чистачка има задача сето тоа да го тргне.

Facebook

Париз Хилтон, иако е една од најбогатите наследнички, има манија скогаш кога е на јавен настан нешто да украде.

Facebook

Во станот на Сандра Булок завесите се секогаш спуштени.

Facebook

Дерек Џетер, познатиот американски бејзбол играч на чуден начин им се заблагодарувал на девојките по сексот. За секоја од нив имал корпа со бејзбол топчиња со негов потпис. Една девојка двапати добила иста корпа бидејќи Дерек заборавил дека веќе спиел со неа.

Претседателот на Америка, Доналд Трамп, имал само едно барање од секоја жена со која бил – да се тестира на ХИВ и да му ги покаже резултатите од тестирањето.

Facebook
Видео на денот