Не, ова не е најжешкиот кадар: Девојката на Бонд ги сними најпровокативните сцени! (ФОТО)

Француската актерка Ева Грин (39), најпозната по улогата како девојка на Бонд, се соблече за потребите на новиот филм „Proxima“ и ги покажа голите гради.

Ева со актерот Даниел Крег (52) ја играше улогата Веспер Лин во првиот филм за Џејмс Бонд во 2006 година со наслов „Casino Royale“.

39 годишната ја игра новата улога во филмот „Proxima“, каде ја игра улогата на Сара – француски астронаут во европската свемирска агенција, која се подготвува за мисија.

Филмот кој беше прво закажан за киносалите во мај оваа година, се зборува за тоа како Сара се подготвува за мисија во свемирот која ќе трае година дена.

Фотографиите се од тизерот кој е објавен, открива како Ева за сцената со туширање се соблекува потполно гола, каде и се гледааат бујните гради и брадавиците.

Прочитајте и...  Што треба да знаете кога нарачувате мексиканска храна: Една состојка, а девет различни јадења

Погледнете:

Фото: Принтскрин
Фото: Принтскрин

Таа во филмот игра заедно со колегата Метју Дилон (56) и филмот веќе има позитивни критики од јавноста.

Прочитај повеќе

Ана Николиќ на ќерката ѝ купи играчка од 200 евра, но таа заврши во други раце! (ФОТО)

Васко Спасоски

Филип и Симона се македонските Блејк Шелтон и Гвен Стефани (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Ќе ослабнете ли побргу со пилатес или со аеробик? Постојат разлики во ефикасноста на овие вежби за дефинирање на телото

Слободен печат

Манекенката Зара била во авионот кој се сруши во Пакистан: Сите се молат да е помеѓу двајцата преживеани! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пет работи кои мажот ги забележува прво кај жената

Слободен печат

Наоми Кемпбел за 50-от роденден позира гола во метро – годините не ѝ можат ништо! (ФОТО) (+16)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Здружението „Тиииит!Инк“ објави повик за уметници, илустратор(к)и и дизајнер(к)и

Слободен печат

Во песната „Тек је 12 сати“ некој кажува „печена штрудла“: Слушнете и уверете се дали е така! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Пет причини зошто мажите го обожаваат женскиот оргазам!

Васко Спасоски

Шероун Стоун во бикини на 62 години: Вакво тело би посакала секоја жена на нејзини години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Каква маскара да одберете според формата на вашите трепки, еве ги препораките

Слободен печат

Мартин Вучиќ објави заедничка фотографија со Драган и напиша нешто што ќе ве растажи сите! (ФОТО)

Васко Спасоски