Не му беше лесно: Новинар од „Сител“ нападнат од ПРЧ средe емисија (ВИДЕО)

Некој нека каже после ова видео дека новинарството е лесна професија…

Новинарот на утринската програма на „Сител“,  Димитар Бабалков беше буквално „нападнат“ од прч (машко јаре) при вклучување во програма во живо.

Додека Бабалков се обидуваше да направи репортажа со неговиот соговорник кој одгледува кози, доживеа мала непријатност.

Видеото за кратко време стана хит на социјалните мрежи.

Погледнете:

Прочитајте и...  Израдувајте ги домашните - Цимет штрудли со смокви

Прочитај повеќе

Во ваков поглед уживаат нејзините соседи: Нивес Целзиус ја мете терасата во бикини (ФОТО)

Слободен печат

Повозрасните жени секогаш „бркаат“ млади мажи: Дознајте зошто е тоа така!

Васко Спасоски

СОСЕДИ ОД ПЕКОЛОТ: Комшиите тврдат дека животот им се претворил во вистински хаос откако Меган и Хари се доселиле до нив

Слободен печат

Во бременоста дојде до дури 110 килограми: Џесика Симпсон успеа да ја врати линијата, а нејзиниот тренер открива како! (ФОТО)

Слободен печат

5 хороскопски знаци кои се подготвени да простат неверство

Слободен печат

Најбизарните ријалити шоуа: Живеат голи, жените се пораѓаат во дивина, а 15 мажи се натпреваруваат кој ќе ѝ направи дете на една жена

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Малку поинакво дуо: Додека газдата свири гитара, хаската е пратечки вокал (ВИДЕО)

Слободен печат

Животната приказна на „проколнатиот“ поет кој и 130 години по смртта добива писма од обожавателите

Слободен печат

Здрава диета: Магнезиум за слабеење и да ги зајакнете коските!

Васко Спасоски

Новиот бран македонски рапери „гази“, ова е Јасмин од Доуп Куќата, запомнете го добро неговото име ако до сега не сте го чуле!

Ј.К.Д

Што се случува штом се откажете од цигарите, придобивките се неверојатни од ден на ден и на долгорочен период

Слободен печат

Кристијан Милевски ни ги открива убавините на Бали, работи кои мора да ги видите и пробате на островот на боговите

Ј.К.Д