Не може да се скрие од папараците: Манекенката „уловена“ во чудна поза (ФОТО)

Манекенката Бела Хадид (23) се одмора на Карибите, а папараците ја уловиле како вежба и се растегнува на плажа. Во рацете имала коктел, а друштво и правеле две пријателки.

Бела носела невообичаен едноделен костим за капење, а на раката носела сребрена алка. На плажата се растегнувала и го вежбала задникот.

Profimedia
Profimedia

 

 

Неколку дена претходно, Бела се забавувала во Мајами во еден ноќен клуб заедно со Кендал Џенер, Џиџи Хадид и со Леонардо Дикаприо.

„Сите беа заедно на масата, а девојката на Леонардо, Камила Мороне, никаде ја немаше“, рекол изворот.

Прочитајте и...  Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат