Не е само Куман, Барса гледа кон „ветераните“ барајќи ги виновниците во соблекувалната

Се шпекулира дека покрај заминувањето на тренерот Роналд Куман од Барселона, се очекува да има промени и во играчкиот кадар. После поразот од Рајо Ваљекано раководството на каталонскиот клуб одлучи да се раздели со холандскиот стратег Куман. Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber На „Камп Ноу“ е донесена одлука како привремено решение екипата да … Продолжи со читање Не е само Куман, Барса гледа кон „ветераните“ барајќи ги виновниците во соблекувалната