Не е лесно да си „швалер“: Овој човек мораше да скока преку тераси за да спаси жива глава! (ВИДЕО)

Дека „швалерскиот“ живот не е лесен докажува и видеото што ќе го видите на крајот од текстот.

Имено, љубовник од Москва морал да истрча скоро гол преку терасата кога сопругот ги пронашол него и неговата сопруга во кревет.

Целата сцена ја следеле насобраните граѓани пред зграда во Москва, кои скандираа и дофрлуваа кон исплашениот љубовник.

Некои од нив снимија што се случуваше, па видеото брзо стана вирално.

Погледнете ја (не)секојдневната ситуација:

Прочитајте и...  Ова е вистинското име на српскиот „крал на белградското подземје“: Кристијан Голубовиќ продолжува да ги забавува гледачите!

Поврзани вести

Хју Грант и Никол Кидман во „Слом“

Слободен печат

Лекување заразени со ковид-19 со крвна плазма од оздравени е од мала корист

Слободен печат

Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат: „Те сакам“

Слободен печат

Погледнете ги неверојатните уметнички дела на ова талентирано момче! (ВИДЕО)

Слободен Печат

ВИДЕО: Звучи како љубовна песна, но инспирирана е од хорор сцени од концентрационен логор: Морничавата позадина на легендарниот хит

Слободен печат

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Остави Коментар