Голата Хали Бери ги распамети мажите ФОТО

Голата Хали Бери ги распамети мажите ФОТО

814
SHARE
Инстаграм

Холивудската актерка Хали Бери обожава со своите фанови да споделува најинтимни фотографии и клипови, а овојпат отишла чекор подалеку и им го признала следното…

По угледот на своите помлади колешки, Хали ја обожава комуникацијата со обожавателите па освен што редовно објавува фотографии, таа често и открива необични детали за себе.

Славната оскаровка вчера поставила интересна фотографија со која открила дека ја обожава уметноста, односно уметничките фотографии, но и дека од ништо не се плаши.

Хали целосно се разголела и позирала зад затемнети стакла, а покрај портретот напишала:

„Ќе ви кажам што е за мене слобода. Немањето страв.“

50-годишната актерка и мајка на две деца и порано објавувала фотографии на кои е без облека, а тогаш ги полудела мажите низ светот кои и доделиле низа пофалби за одличниот изглед и сексапил.

Подготви: К. А.

Фото: Инстаграм

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY