Атрактивни припаднички на израелската војска на Инстаграм (Фотогалерија)

Атрактивни припаднички на израелската војска на Инстаграм (Фотогалерија)

949
SHARE

Припаднички на израелската војска меѓу кои и Ким Мелибовски, со своите фотографии на Инстаграм привлекоа многу внимание.

Ким го служи обврзувачкиот воен рок, а своето време за обука го користи и за правење секси селфи. Нејзините најпопуларни фотографии се оние на кои носи само бикини.

Убавата девојка на Инстаграм ја следат повеќе од 20.000 фанови чиј број постојано се зголемува.

Но таа не е единствената убава припадничка на израелската војска, а доказ за тоа е профилот Hot Israeli Army Girls на кој се објавуваат фотографии од убави девојки во војска.

Воениот рок е обврзувачки за мажите и жените во Израел, а трае минимално две години.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY