Наша позната манекенка стана пејачка: Нејзиниот спот ќе сакате да го погледнете повеќепати! (ВИДЕО)

Македонската естрада е побогата за уште една нова пејачка, која покрај пеењето, многумина ќе воодушеви и со својот атрактивен изглед.

Станува збор за младата пејачка Кристина Поптрпева, која до скоро честопати ја гледавме на многу рекламни кампањи, избори за убавина, а исто така можеше да ја видиме како чекори и на модните писти.

Кристина Поп како што се потпишува, пред само два дена ја објави својата прва авторска песна и тоа на српски јазик.

Нумерата се вика „Никад доста“, а за истата Кристина сними и видеоспот, за кој сме сигурни дека машката популација ќе посака да го погледне неколку пати.

Да не должиме многу, слушнете ја првата авторска песна на Кристна Поп:

Прочитајте и...  ФОТО: Бела Хадид уште еднаш воодушеви со својот едноставен стил

Поврзани вести

ФОТО+ВИДЕО: Мала модерна куќичка каква што не сте виделе досега – Сите работи се сместени во неколку квадрати, а еден детаљ посебно ќе ве воодушеви!

Слободен печат

Сузана Манчиќ: За осум дена ослабев пет килограми, еве што треба да јадете

Слободен Печат

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Слободен Печат

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Слободен печат

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Слободен Печат

Остави Коментар