Наоми гола во пустина (ФОТО) – Слободен печат
ВестиЕспресоШоу биз

Наоми гола во пустина (ФОТО)

Светскиот топ модел иако неодамна го прослави 49 роденден изгледа одлично.

Светскиот топ модел Наоми Кембел иако неодамна го прослави 49 роденден нема проблеми да се соблече.

Славниот топ модел се соблече гола за јулското издание на магазинот „Вог“.

Наоми без ниту едно парче облека на себе им позира на фотографите свртена со грб во пустина во Кенија.

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close