Најверните навивачки на Ролан Гарос (ВИДЕО) - Слободен печат

Најверните навивачки на Ролан Гарос (ВИДЕО)

Тенисерите се главните ѕвезди на терените на Ролан Гарос, но на трибините вниманието го привлекуваат нивните сопруги и девојки.

Токму поубавите половини на тенисерите се најголемите и најгласните навивачи на трибините.

Ова се некои од најпознатите и најубавите сопруги и девојки на тенисерите.

Прочитај повеќе

Колку поекстремно, толку повпечатливо: Вака се облекуваа на „Греми“ наназад низ годините (ФОТО)

Слободен печат

Како да измамите насмевка кај бебињата?

Слободен печат

Хороскопот открива: Која е идеалната професија за вас

Слободен печат

Научно докажано: Доколку имате миленик вие сте добар човек!

Слободен печат

Зошто жените изневеруваат: Се чини дека за тоа е виновна биологијата!

Слободен печат

Наши миленици: МИСИ

Слободен печат

Остави Коментар

five × 1 =

Прочитај повеќе

Најстарата манекенка и во 9-та деценија остава без здив

Слободен печат

Кејт Аптон: Бебето ми е поважно од слабеењето!

Слободен печат

Мафини со смрзнато овошје

Слободен печат

„Игра на тронови“: Нова серија за разочараните фанови

Слободен печат

Време е да раскинете? Можеби ова ќе ви помогне!

Слободен печат

Памела Андерсон објави фотка со 22 години постариот сопруг (ФОТО)

Слободен печат