Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Бруклин Бекам (21), синот на Викторија и Дејвид Бекам се вери со својата девојка Никола Пелц (25). Тие двајца врската ја открија во јануари, а заедно се околу 9 месеци.

инстаграм

Како што наведуваат извори, Дејвид и Викторија им го дале својот благослов.

„На Дејвид и Викторија им беше мило што после турбулентните врски на нивниот син, тој конечно застана на свои нозе“, раскажал извор близок на Бекамови.

инстаграм

Инаку, пред Никола, Бруклин беше во врска со манекенката Хана Крос, а нивниот однос беше полн со успеси и падови. Пред манекенката тој се гледаше со актерката Клои Грејс Морец, а се шушкало дека и неа ја има запросено.

Прочитајте и...  Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Сѐ уште сте сами? Хороскопот ќе ви открие зошто!

Слободен печат

Неда Украден на 70 години се соблече во бикини и ги воодушеви сите! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Сакаа Арчи да го одгледувам како сноб“ – Британците никогаш нема да и простат на Меган за тајното крстење на Арчи

Слободен печат

Погледнете зошто Кристијано Роналдо вели дека неговата жена е најубава во светот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Премиера на четвртата сезона на серијата „Fargo“ оваа есен: Дали мафијашките семејства ќе успеат да воспостават примирје? (ВИДЕО)

Слободен печат

Наум Петрески улови крап голем скоро колку него! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Крајот на кралот на комедијата: Вака изгледале последните денови на Робин Вилијамс (ВИДЕО)

Слободен печат

Гитарата на Џими Хендрикс продадена на аукција за 216.000 долари

Слободен печат

Градник нема, а доле носи танга-гаќички: Манекенката се врати на позирањето! (ФОТО)

Васко Спасоски

Со години ја криеја од јавноста – Ќерката на Моника Белучи „се заканува“ да биде поголема убавица и од мајка си! (ФОТО)

Слободен печат

Снаата на Лепа Брена за првпат објави толку жешка фотка: Александра Пријовиќ се заврте со грб кон камерата! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како од отпад да направите супер корисни работи: 18 генијални идеи! (ВИДЕО)

Слободен печат