Најмладиот син на Лепа Брена има вкус: Ова е идната снаа на познатата пејачка (ФОТО)

Девојката на Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена, Сандра Миљаковиќ е вистинска убавица, а со својот изглед предизвикува внимание каде и да се појави.

Таа е родена во Брус, а во Белград студира српски јазик и книжевност.

Сандра инаку работи како шминкерка, па честопати се случува да ја средува и својат идна свекрва. Според српските медиуми, Брена и Боба со воодушевување ја прифатила новата снаа.

Наводно Миљаковиќ поради вонредната состојба се преселила во вилата на Брена и Бобо на Бежаниска коса, а таа и Виктор својот дел од вилата го преуредиле според нивниот вкус.

На социјалните мрежи Сандра ја следат преку 10.000 луѓе, а нејзините фотографии предизвикуваат големо внимание. Таа е секогаш тип-топ средена, а под фотките може да се видат бројни комплименти на сметка на нејзиниот стил.

Прочитајте и...  И, што е, на крајот на краиштата, феминизaм? Феминизмот е синоним на зборот еднаквост

Атрактивната русокосао може да се пофали и со својата фигура, а таа скоро секогаш ја истакнува својата тенка половина и долгите нозе.

Погледнете неколку нејзини фотки:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Мора да го подготвите за вашите најблиски: Домашен леб со билки!

Васко Спасоски

Антониа Гиговска: Спокојот на Пелистер ме подготвува за нови музички дела

Слободен печат

Дознајте зошто не треба да ги фрлите семките од лимон!

Васко Спасоски

Познатата терапевтка советува: Во овој случај подобро е да го сокриете неверството!

Слободен печат

Џеј Ло со храбра спортска комбинација максимално ги истакна своите облини! (ФОТО)

Слободен Печат

Сакаше да поразговара со принцот Чарлс, но се возбуди и се струполи на земја – Принцот не стигна ниту да му подаде рака (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Убавата бисексуална Афроамериканка е новата „Batwoman“

Слободен печат

Една од најчудните туристички атракции во светот: Ѕирнете во „Катедралата на отпадот“ (ФОТО)

Слободен печат

Фасцинантна приказна украсена со долгогодишно прераскажување: Кралот Умберто и неговиот одамна изгубен „двојник“

Слободен печат

Кралски правила кои не смее да ги прекрши ниту кралицата Елизабета

Слободен печат

Најсочното колаче чија арома ќе го намами целото семејство: Одличен десерт за летно уживање! (ВИДЕО)

Слободен печат

Ја враќа вашата кожа децении наназад: Маска за лице која е посилна од ботокс! (РЕЦЕПТ)

Слободен печат